„Tranzycja – zmiana płci czy nowa odsłona ideologicznej rewolucji?” – transmisja konferencji

Centrum Życia i Rodziny – Sygnatariusz Ruchu Ochrony Szkoły –  zaprasza na wyjątkową konferencję „Tranzycja – zmiana płci czy nowa odsłona ideologicznej rewolucji?”.
Ideologia gender – przedstawiana przez aktywistów w kolorowej i afirmującej formie – zdobywa coraz większą popularność wśród młodych Polaków. Konsekwencją tego są zaburzenia tożsamości płciowej, przyjmowanie hormonów, a także w skrajnych przypadkach samookaleczanie czy nawet próby samobójcze.
To zjawisko domaga się nie tylko nagłaśniania i przestrzegania, ale także i konkretnej odpowiedzi – wyciągnięcia pomocnej ręki do zmanipulowanych i zagubionych dzieci i młodzieży. Ta myśl przyświecała nam przy organizacji tej konferencji – Centrum Życia i Rodziny.

Agnieszka Marianowicz-Szczygieł – Jak pomóc dzieciom i młodzieży? Premiera standardów diagnostyczno-terapeutycznych stowarzyszenia psychologów chrześcijańskich

Zespół SPCh ds Płci i Seksualności

Niniejszy dokument, zwany w skrócie „Standardami SPCh 2023” powstawał wieloetapowo od początku 2023 roku. Na jego kształt złożyła się praca kilkunastu ekspertów korzystających z międzynarodowych doświadczeń klinicznych i dorobku naukowego psychologów, psychoterapeutów (w tym psychoterapeutów dzieci i młodzieży, rodziny oraz terapeutów uzależnień), seksuologów i lekarzy (o specjalnościach: medycyna rodzinna, psychiatria, endokrynologia dziecięca, ginekologia i położnictwo). To pierwsza wersja tego dokumentu, niezmiernie potrzebnego w Polsce, wypełniającego istotną lukę w literaturze przedmiotu i terapeutycznej praktyce. Pod linkiem raport

file:///C:/Users/Hanna%20Dobrowolska/Downloads/2023_11_30-Korekta-STANDARDY_SPCH_GRAF_FINAL.pdf

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *