DOŁĄCZ DO NAS! “Stop edukacji włączającej!”- pikieta 19 czerwca pod Ministerstwem Edukacji i Nauki

“Stop edukacji włączającej!”- pikieta 19.06 o godz.12.00 pod MEiN, konferencja prasowa pod siedzibą Rzecznika Praw Dziecka około godz. 14.00.

———————————————–

19 czerwca o godz.12.00 pod MEiN al. Szucha 25 w Warszawie odbędzie się pikieta Ruchu Ochrony Szkoły oraz Stow. “Nauczyciele dla Wolności” pod nazwą ” Stop edukacji włączającej!”.

Po pikietach pod Kuratoriami Oświaty w Katowicach, Krakowie i Rzeszowie spotykamy się w stolicy, by pod Ministerstwem  Edukacji i Nauki zaprotestować przeciw niszczeniu polskiej oświaty przez edukację włączającą  i zamykaniu szkół specjalnych pod dyktat UE!

Przewidujemy wystąpienia przedstawicieli Organizacji przybyłych z całej Polski i złożenie pism adresowanych do Ministra prof. Przemysława Czarnka.

Następnie ok. 14.00  udamy się pod siedzibę Rzecznika Praw Dziecka na ul.Chocimską 6, gdzie odbędzie się  konferencja prasowa i złożenie apelu do Rzecznika Praw Dziecka  Mikołaja Pawlaka.

Kończymy rok szkolny 2022/23 z obawami, co do sytuacji w oświacie po wakacjach. Oczekujemy od władz resortu oświaty zatrzymania wdrażania edukacji włączającej w polskich szkołach oraz wzmocnienia pozycji szkół specjalnych.

Nie bądź bierny! Dołącz do nas!

Razem ochronimy polską szkołę!

 

Ruch Ochrony Szkoły oraz Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty “Nauczyciele  dla Wolności”

ruchochronyszkoly.pl

nauczycieledlawolnosci.pl

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *