Niespodzianka na Święta od kadry Instytutu Głuchoniemych

Filmik świąteczny przygotowany został  przez nauczycieli Instytutu Głuchoniemych w Warszawie  w tym roku. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, ale wśród 5 osób na filmie – dwoje to nauczyciele niesłyszący, absolwenci IG.  Nauczycielka pracuje w Instytucie już ponad 20 lat, a nauczyciel około 5 lat.
Film został nagrany w  studio Instytutu Głuchoniemych TVIG  przez występujących panów, którzy razem – słyszący i głuchy –  ukończyli podyplomowe studia w Polsko Japońskiej  Wyższej Szkole Technik Komputerowych.
 Do nich dołączył tłumacz polskiego języka migowego.
To jest prawdziwa integracja i  pełne partnerstwo pomiędzy słyszącymi i niesłyszącymi!
Możliwe do osiągnięcia dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi oraz sercu znakomitej kadry szkolnictwa specjalnego, i jej pracy zespołowej, jak również dzięki specjalistycznemu wyposażeniu tej  placówki w najnowocześniejsze urządzenia techniczne oraz specjalnie przystosowane sale oraz studio.
Brońmy szkół specjalnych i pozwólmy się im rozwijać. To najwyższej klasy specjalistyczne ośrodki kształcenia uczniów przeważnie z jednorodnymi  specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *