Centrum Życia i Rodziny – Sygnatariusz Ruchu Ochrony szkoły alarmuje – “trans” jest realnym zagrożeniem dla dzieci!

Poniżej prezentujemy tekst otrzymany z Centrum Życia i Rodziny.

 

Szanowni Państwo,

Chloe ma wyjątkowo niski głos jak na 18-latkę, dość ostrą linię szczęki i bardzo szerokie ramiona.

NIENATURALNIE niski, ostrą i szerokie…

Jej historia jej przerażająca, ale z bardzo mocnym przesłaniem końcowym. Proszę Państwa o poświęcenie chwili na lekturę.

Miała 11 lat, kiedy po raz pierwszy spotkała się ze środowiskami LGBT i ideologią gender. Przez internet – jakżeby inaczej.

Oni byli radośni, kolorowi. Akceptujący wszystko i wszystkich, także ją, dziewczynkę nieco „inną” z powodu swoich dolegliwości, samotną, próbującą się dopasować do rówieśników.

U Chloe zdiagnozowano bowiem pewien stopień autyzmu i ADHD. Była więc idealnym łupem…

Uwiedli ją łatwo. Miała 12 lat, gdy powiedziała rodzicom, że czuje się chłopcem.

Rodzice przestraszyli się, szukali odpowiedzi. Zamiast tego w tzw. klinice gender dostali pytanie:

Czy wolicie mieć martwą córkę czy żyjącego syna?

Usłyszeli, że ich dziecko zabije się przez nich. Chyba, że pomogą mu w procesie zmiany płci.

 

Bandera LGBT zawisła na domu Państwa Cole. W wieku 13 lat Chloe zaczęła przyjmować blokery dojrzewania i testosteron.

Już wtedy, 5 lat temu, hormonalna ingerencja wywołała u niej uderzenia gorąca. Na zewnątrz było zimno, a ona dusiła się w swetrach i długich spodniach.

Doszedł ten nieznośny ból stawów i osłabienie kośćca – typowe objawy przyjmowania blokerów dojrzewania. Pojawiły się problemy z oddawaniem moczu i alergie.

Ponadto, jak mówi dziś Chloe, trwała w stanach niekończącego się poczucia znudzenia.

Ale najgorsze dopiero nadeszło.

W wieku 15 lat usunięto jej obie piersi.

„Podwójna mastektomia z przeszczepem sutków” polegała na usunięciu tkanki piersiowej i przesunięciu sutków tak, by wyglądały jak u mężczyzn…

 

Już rok później Chloe powie: Nieświadomie, fizycznie odcinałam swoje prawdziwe ja od mojego ciała, nieodwracalnie i boleśnie. (…) Naprawdę nie rozumiałam wszystkich konsekwencji żadnej z decyzji medycznych, które podejmowałam

 

Nieodwracalne skrzywdzenie nieświadomego dziecka.

Zwycięstwo LGBT – dramat człowieka.
Lekarze powiedzieli, że potrzeba półtora roku, by wszystko się unormowało. Dziś, 3 lata później, z ran wciąż sączy się płyn, a Chloe codziennie zmienia bandaże.

Obcięli jej zakończenia nerwowe, więc już nigdy nie będzie odczuwać. Pojawiły się też nieodwracalne zmiany w pigmentacji.

 

Ale jest jedna rzecz, której Chloe żałuje najbardziej.

 

Żałuje piękna macierzyństwa.

 

Nigdy nie będę mogła karmić dziecka piersią. Nie wiem jeszcze, czy jestem w stanie donosić ciążę. Nie wiedzą tego nawet lekarze, którzy podawali mi środki blokujące dojrzewanie i testosteron – mówi.

 

Nigdy nie doświadczę, nie ma nawet takiej możliwości, połączenia z moim dzieckiem więzią, która powstaje przy karmieniu piersią – dodaje.

 

Usunięcie piersi i wywołane tym emocje doprowadziły Chloe do poczucia żalu. W 2021 roku rozpoczęła detransitioning – terapię mającą na celu odwrócić skutki gwałtu hormonalnego.

 

Dziś Chloe często publicznie zabiera głos, daje świadectwo, nawołuje przeciw zmianom płci. Ważnym elementem jej przesłania, może kluczowym jest wezwanie:

 

DOROŚLI MUSZĄ ZAJĄĆ STANOWISKO.
Bardzo Państwa proszę, byśmy zajęli wspólnie mocno i zdecydowane stanowisko w walce o dobro dzieci. Centrum Życia i Rodziny ma jasno sprecyzowany plan.

 

Finiszujemy prace nad konspektami zajęć, które udostępnimy nauczycielom. Będą dotyczyły przedstawiania właściwego obrazu rodziny, kształtowania charakteru, ale także będą pokazywały historię takich osób jak Chloe.

 

W nadchodzącym miesiącu przypada tzw. Tęczowy Piątek. W zeszłym roku po raz pierwszy odpowiedzieliśmy na tę akcję uwodzenia młodzieży Szlachetnym Piątkiem, w którą włączyli się celebryci, dziennikarze, a nawet politycy. W 2022 roku chcemy uczynić to ponownie, z jeszcze większym rozmachem.

 

Rewitalizujemy nasz program Szkoła Przyjazna Rodzinie. Będziemy jeździć po szkołach w całym kraju, spotykać się z gronem pedagogicznym, rodzicami i młodzieżą, by głośno mówić o zagrożeniach ich młodości i ich życia.

 

Będziemy nagłaśniać przypadki takich osób, które zdecydowały się na detransitioning, by pokazywać nieodwracalne skutki, do których prowadzi ideologia LGBT i głośno przed nią przestrzegać.

 

Nie pozwólmy, by z naszymi dziećmi stało się to, co Chloe. Musimy zająć stanowisko!

Takich Chloe jest więcej. Skrzywdzonych, uwiedzionych przez tych, którzy mówią z uśmiechem, że akceptują wszystkich.

 

Takich Chloe jest więcej. Chcą by cały świat usłyszał ich wołanie, by nie podejmować w młodzieńczym wieku nieodwracalnych decyzji.

 

My jesteśmy dla nich nadzieją i pomocą, oni czekają na naszą reakcję.

 

Liczę na Państwa zaangażowanie i wsparcie! Dlatego bardzo Państwa proszę o wsparcie działań Centrum Życia i Rodziny w obronie dzieci i młodzieży przed ideologią LGBT kwotą 30 zł, 60 zł, 100 zł, a nawet 200 zł lub większą!
Wspieram działania Centrum w walce o dobro dzieci!

Serdecznie pozdrawiam

Paweł Ozdoba
Prezes Centrum Życia i Rodziny

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *